Catering Warszawa
  • +48 (22) 736 27 11
  •  
  • events@ai-cateringwarszawa.pl

Nie ma bardziej szczerej miłości
niż ta do jedzenia.

catering warszawa, kanapki, bankiety, imprezy, eventy, pyszne jedzenie, zdrowa żywność
Slider
Art'Impression Catering
krgruba.jpg
Wychodzimy poza utarte schematy i kreujemy nowe trendy kulinarne. Pragniemy poprzez profesjonalny serwis oraz wybite dania dowieść, że catering ma także ekskluzywne oblicze. Pracujemy w zgodzie z najwyższymi standardami i nigdy nie obniżamy sobie poprzeczki. Wkładamy wiele wysiłku oraz zaangażowania w realizowane usługi. Dobre imię zespołu budujemy w oparciu o satysfakcję osób, które korzystają z naszej oferty. Udało nam się prześcignąć inne firmy cateringowe z Warszawy i okolic oraz zdobyć dobrą pozycję w branży.

Catering to branża dynamiczna. Utrzymanie oferty na wysokim poziomie oraz wysokiej pozycji na bardzo konkurencyjnym rynku wymaga od nas elastyczności i zaangażowania. Zatrudniamy najlepszych specjalistów. Zapewniamy naszym Klientom serwis kelnerski na najwyższym poziomie oraz wyborne potrawy, przygotowane przez doświadczonych kucharzy. Gwarantujemy wsparcie profesjonalnych menadżerów odpowiedzialnych za organizację cateringu z uwzględnieniem wszelkich potrzeb Klientów i nadzorujących realizację harmonogramu całości.

Podejmujemy się wyzwań małych i dużych. Zapewniamy obsługę gastronomiczną kameralnych przyjęć oraz dużych imprez. Oferujemy catering podczas uroczystości rodzinnych, imprez firmowych, eventów i innych okazji. Docieramy do Klientów na terenie całej Warszawy, Ursynowa, Piaseczna i okolic 7 dni w tygodniu.
usługi cateringowe warszawa
Posiadamy certyfikat ekologiczny!
Nieliczne firmy cateringowe w Polsce mogą pochwalić się posiadaniem certyfikatu ekologicznego. Pragniemy całą naszą działalnością udowodnić, że catering w najlepszym wydaniu to oferta nieustępująca jakością restauracjom. Promujemy nieprzetworzoną i zdrową żywność. Pozyskujemy ją z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych (z kraju i z zagranicy).
Image
Aktualności
krgruba.jpg
Cateringowy Sklep Internetowy!
Możesz szybko i bezpiecznie zamówić catering w sklepie internetowym! To takie proste - zaufaj nam!
sklep cateringowy warszawa
Art'Impression Catering Sp. z o.o.

02-871 Warszawa
ul. Karczunkowska 170
Tel: +48 (22) 736 27 11
Mail: events@aicateringwarszawa.pl

Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od
poniedziałku do piątku w godz.: 8:00 - 17:00
Copyright © 2019 AI CATERING. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Kreacja: Agencja DM